אתם לא לבד!!!

הרי זה ברור - ויכוחים, התנגשויות, סרבנויות ושאר קונפליקטים בין בני המשפחה הם נחלת הכלל. אין בית שזה לא קיים, אין משפחה ואין הורה שלא נאלצים להתמודד עם משברים ביחסים, הצבת גבולות, פריקת עול או צורך בשינוי והקניית הרגלים. והנה הבשורה הטובה:

ניהול קונפליקטים היא דרך מדהימה להפוך בעיה להזדמנות


"איך את מתמודדת עם זה?"
אנו לא מכירות אמא שלא משתפת ב"צרותיה" חברות, שכנות, אמהות בגן, קרובי משפחה או מתייעצת עם הגננות, המורים ויועצת בית הספר. ראשית זה אמצעי חשוב לפרוק מעל הלב את המשקל הכבד, וזו בודאי נחמה לדעת שאת לא היחידה. ויותר חשוב - זו אחת הדרכים לאסוף מידע וללמוד איך אחרים מתמודדים. ולכן אנו מציעות לך כאן שלושה ערוצים הרבה יותר יעילים ותורמים לניהול הקונפליקט ולהפיכתו מבעיה להזדמנות. וזה אמנם ישמע מפתיע אתם עשויים אפילו ליהנות:חוגי בית
מאחר ובלאו הכי את משתפת את הקרובים לך - שכנים, חברים, משפחה, הורים בגן... בואי ונעשה את זה בצורה מסודרת, מאורגנת, הרבה יותר מועילה וכן... זה תמיד מתגלה גם כמפגש חברתי מהנה. מתארגנים כמה זוגות (כן גם האבא... נוכחותו חשובה ליישום ההנחיות) בביתו של אחד מכם, ומקיימים חוג בית. ויש לכך יתרונות עצומים:

1. כלים להתמודדות - הטיפים וההנחיות שאנו ניתן יכולים לחסוך מכם את הצורך בטיפול ניתוח התנהגות כי יש בעיות רבות שנראות גדולות אבל בעצם הן קטנות ופתירות

2. לא הכל זה בעיות - יש מקרים רבים שבהם יחסי הורים ילדים תקינים והמידע שננחיל לכם רק ישפר את היחסים עוד יותר, יחזק את הקשר ויבסס את מעמדכם כ"מנהלי המשפחה".

3. אין כמו ביחד - כשכמה זוגות הורים נפגשים לחוג בית שעיסוקו יחסי הורים וילדים נוצרת אוירה של שיתוף, ביחד, "אחים לצרה" שרק מחזקת ומעודדת. יתרה מזאת. לא תשמעו יותר מהילד: "אבל ההורים של יענק'לה מרשים לו" כי הנחנו את כולכם לא לאפשר.

4. זה לא סוף העולם - בחוגי בית רבים צצות ועולות הבעיות שכולם שותפים להן. זה נותן נקודת ראיה אובייקטיבית ותובנה שאתם בסדר, אתם לא לבד, אתם לא חריגים וכך, מטבע הדברים, הכל נכנס לפרופורציות.

5. ובשורה התחתונה - אתם יוצאים מחוג בית שכזה, הרבה יותר מבינים, מצויידים בארגז של כלים להתנהלות עם הילדים וגם... משלמים פחות בעבור כל הצידה הזו לדרך חדשה.


הרצאות סדנאות
כמעט בכל סביבת מגורים מתקיימת פעילות קהילתית. מתנס"ים, מרכזים עירוניים, מועדוני תרבות וכדומה. אלה הם המקומות בהם אנו מעבירות הרצאות וסדנאות. כמו כן, באפשרותכם ליטול יוזמה ולנצל מקום כמו בתי הספר או גני הילדים כדי לקיים סדרה של הרצאות או סדנאות באווירה נינוחה תומכת ובעיקר מסייעת ומלמדת.

ניתן להזמין הרצאות בודדות, סידרת הרצאות בתדירות משתנה או סדנא בת 5-8 מפגשים שיכללו הרצאה פרונטלית, דיון בהשתתפות הקהל ומענה לשאלות. הסדנאות וההרצאות יעסקו בנושאים כמו:

1. הצבת גבולות - הצבת גבולות לילדים, מריבות בין אחים, פינוק וחסות יתר, שייכות, אוירה משפחתית.

2. סמכות הורית - מה היא סמכות? מדוע התערערה הסמכות ההורית הישנה? ומה ההשלכות על ההורים הילדים? האם יש אלטרנטיבה לסמכות הורית חדשה?

3. חשיבה וגבולות - חשיבות הגבולות עבור הילד, מדוע הילדים לא משתפים פעולה כשאנחנ ו מציבים להם גבול? כלים מחשבתיים להתמודדות עם הצבת גבולות בבית בטווח הקצר ובטווח הארוך.

4. הכנה לבית ספר הכנה לחיים - כיצד התנהלות הורית ביום יום יכולה להשפיע על השתלבות הילדים במסגרות כמו בית ספר, חטיבה ואפילו צבא? כלים להתמודדות עם האתגרים והקשיים שיזמנו להם המסגרות.

צריך רק להתקשר אלינו ואנו נסייע לכם להניע את הגלגל, ניתן חומר רקע, נישלח שאלונים כדי להכין את עצמנו במיוחד אליכם ולבעיות שאתם העליתם כחשובות ומטרידות יותר מכל.מומחית לטיפול התנהגותי בהורים וילדים, מגיל הרך ועד מתבגרים.

אשמח לעמוד לרשותכם,
הילה עדני 054-2231204הילה למשפחה - עמוד הבית
הילה עדני - אודות
הילה למשפחה - המומחיות שלי
הילה עדני - הייעוץ
הילה למשפחה - חוגים סדנאות והרצאות
הילה למשפחה - ממליצים והמלצות
הילה למשפחה - מאמרים
הילה עדני - צור קשר
Hila for Family© כל הזכויות שמורות:  הילה למשפחה - הכוונה יעוץ ליווי והדרכה להורים עיצוב אתר והקמה: איה גולן
הילה למשפחה - הכוונה יעוץ ליווי והדרכה להורים
What is the Joseph Iten Breitling rolex replica sale collection? It is/was a collection of about 1,500 NOS (new old stock) Breitling watches that were produced in the 1970s and "held in a bank vault" Patek Philippe replica sale before the company was saved from forever closing down after being sold. Mr. Iten (now deceased) acquired about 1,500 of an estimated 3,000 NOS watches that Willy hublot replica Breitling held on to in 1978. While Breitling watches is alive and well today, the company shut down for a period of time in the omega replica watches late 1970s during the "quartz crisis." In 1978, Breitling terminated its replica watches operations but was purchased by the Schneider family in 1979, who still owns the company today. At that time, Willy replica watches sale Breitling (who died shortly after the company was sold) decided to hold on to a large hublot replica sale selection of unsold and prototype watches.